Tags : Amerikani

Shqipëria në sytë e një të huaji, kush është amerikani

Lëviz nga shteti në shtet dhe mundohet të mësojë për kultura të ndryshme. Për këtë vit ka mbërritur në Shqipëri dhe mesa duket ka ndërmend që të qëndrojë të paktën 1 vit këtu. Ky është Ron Tuoch, shtetas amerikan dhe bloger. Në një prononcim për Top Channel, amerikani tregon se ka mësuar jo pak për […]lexo më shumë...