Tags : Argita

E presin 8 operacione! Çfarë ndodhi me vajzën e ‘të

‘Shqiptarët për Shqiptarët’ trokiti sërish në derën e shtëpisë ku jeton Argita 8 vjeçare, vajza e prekur rëndë nga skolioza që preku zemrat e shqiptarëve. Historia e Argitës u transmetua gjatë majit të vitit 2020 në emisionin e shqiptarëve dhe që nga ajo kohë, vogëlushja ka kryer ndërhyrjen e parë për të sistemuar shtyllën e […]lexo më shumë...

Elvis Naçi çon Argitën në spital, vogëlushes me skoliozë i

Historia e Argitës 8 vjeç me skoliozë u transmetua të premten e kaluar në emisionin “Shqiptarët për shqiptarët”. Rasti i saj është i rëndë dhe ka nevojë për ndihmë urgjente. Vajza thotë se nuk e zë dot gjumi nga dhimbjet e skoliozës, ndërsa në shkollë e bullizojnë pasi shikon vetëm nga njëri sy. Familja e […]lexo më shumë...