Tags : Gjykata e Fierit

Aktualitet

Burg për 31 vjeçarin që i mori jetën ish- të

 Gjykata e Fierit ka dhënë masën e sigurisë, arrest me burg për Elton Metajn, 31 vjeçarin që i mori jetën ish të shoqes 23 vjeçare, nënë e një fëmije të mitur. Përballë gjykatës, 31 vjeçari ka pranuar krimin dhe është përlotur. Ai u justifikua duke pretenduar se ndihej i kërcënuar nga ish- vjehrri e ndaj […]lexo më shumë...