Tags : grua shtatzene

E intubuan pas lindjes së foshnjes, rasti tragjik i 29

Një ngjarje tragjike ndodhi këtë të shtunë në spitalin Covid 2 (Sanatorium) në Tiranë, ku një nënë 29 vjeçare ndërroi jetë prej komplikacioneve që i erdhën si pasojë e infektimit me koronavirus. E reja nga Korça ishte shtruar prej mëse dy javësh në spital. Ajo ishte shtatzënë dhe u detyrua të bëjë lindje të parakohshme […]lexo më shumë...