Tags : Nazif Llapushi

I rikthehet buzëqeshja 63-vjeçarit të paralizuar, shtëpi e re në

Emisioni ‘Shqiptarët për shqiptarët’ përcolli historinë dramatike të 63-vjecarit Nazif Llapushi. Ai është i paralizuar prej 15 vitesh dhe jeton rrëzë malit të Lisecit, në fshatin Holtas, Kur dhimbjet janë të padurueshme Nazifi e ka gati të pamundur të vizitohet. Spitali më i afërt është ai në qytet në Gramsh. Me makinë i duhen 2 […]lexo më shumë...