Tags : Nensi Lleshi

Elvis Naçi shpërndan lajmin: Shpëtuam jetën e Nensit!

Elvis Naçi ka përcjellë këtë të martë lajmin e gëzueshëm se Nensi ka dalë mirë nga operimi në zemër dhe sipas mjekëve ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore. Lajmi për 17 vjeçarin u soll nga Elvis Naçi e ‘Shqiptarët për Shqiptarët’ falë thirrjes dëshpëruese të së ëmës së Nensit, i cili pësoi aksident dhe dëmtoi […]lexo më shumë...

Ky djalë ka nevojë për ndihmë urgjente! Elvis Naçi poston

Jeta e një 17 vjeçari është në rrezik. Nensi Lleshi, nga fshati Shirgjan i Elbasanit, po udhëtonte në makinë me disa shokë të tij, kur makina ka bërë një aksident të rëndë. Si pasojë, i riu ka mbetur i plagosur rëndë dhe ka pësuar një çarje të aortës. Nensi duhet sa më parë të vendosë […]lexo më shumë...