Tags : Pjerin Lleshaj

Lë pas të shoqen me dy fëmijë! Vdekja e 38

Një vdekje që mund të evitohej. Kështu e cilësojnë mediat italiane rastin e një 38 vjeçari shqiptar, i cili ndërroi jetën në zonën e Molise prej Covid. I riu, i identifikuar në median italiane si Pjerin Lleshaj,  la prapa të shoqen 25 vjeçare dhe dy fëmijë. Media në shtetin fqinj shkruan se vdekja e të […]lexo më shumë...