Tags : Qazim Rasha

Fjalë drithëruese nga babai i Klodian Rashës! Pavarësisht dhimbjes, Qazim

Djalin ia vrau arma e shtetit shqiptar dhe pas asaj ngjarje të rëndë, mijëra shqiptarë dolën në protestë. Sot, babai i Klodian Rashës, ka përcjellë përmes emisionit ‘Shqiptarët për Shqiptarët’ dhimbjen e tij të papërshkrueshme. Humbja e djalit e ka thinjur më tej e duket sikur lotët nuk arrin t’i qetësojë. Dhjetëra shqiptarë e kanë […]lexo më shumë...