Tags : Renisi

Djali i vdiq pas aksidentit, nëna e Renisit dhuron paratë

Historia tragjike e 14-vjeçari Renis Muca, i cili qëndroi në koma për gati 3 muaj pas një aksidenti dhe më pas ndërroi jetë në një klinike të specializuar në Ankara, preku zemrat e shqiptarëve. Familja e Renisit, të gjunjëzuar nga humbja e djalit të tyre, kanë bërë sot një gjest fisnik. Tezja e 14-vjeçarit teksa […]lexo më shumë...