Tags : Reshje debore

Pamjet, dëbora zbardh Shqipërinë

Moti i keq dhe reshjet e dëborës kanë përfshirë të gjithë vendin këtë të shtunë. Më poshtë gjeni disa foto e video ku dëbora ka zbardhur qytetet. Problematika me borën ka patur dhe në zonat malore pranë rrethinave të Tiranës.  Akset rrugore Qafë Priskë- Qafë Mollë, Qafë Priskë- Shëngjergj dhe Trau Dajt-Teleferik, rekomandohet të kalohen […]lexo më shumë...