Tags : Scarlett Raucci

Historia e 7 vjeçares që ndihmoi të pastrehët duke shitur

Gjithçka nisi në një ditë ecje në bregdet. 7 vjeçarja Scarlett Raucci (Skarlet Rauçi) po bënte ecje me gjyshen e saj dhe po mblidhnin gurë e guacka. Guret shumëngjyrësh dhe guackat e mahnisnin 7 vjeçaren, e cila mbushi një qese plot me to. Pasi ecja mbaroi, vogëlushja i thotë gjyshes se do t’i shiste ‘stolitë’ […]lexo më shumë...