Tags : Termet

Pamjet video, shikoni efektet e tërmetit 5.6 Rihter në detin

Një tërmet 5.6 i shkallës Rihter goditi të shtunën me epiqendër në detin Adriatik. Lëkundjet u pasuan nga dhjetëra pasgoditje dhe u ndjenë më së shumti në Itali, por edhe në territorin e Shqipërisë. Por duket se lëkundjet nuk ishin efekti i vetëm i tërmetit. Media italiane ka publikuar disa pamje të pazakonta të kapura […]lexo më shumë...