Tags : Futboll

Ndërpritet ndeshja në kampionatin turk, shikoni se çfarë bëjnë këta

Ashtu si plot besimtarë muslimanë edhe këta futbollistë të klubit turk të Ankara Keçiorenguçu, e kanë mbajtur agjërimin në këtë muaj të shenjtë të Ramazanit. Një moment i veçantë është regjistruar gjatë ndeshjes mes Giresunspor dhe Ankara Keçiorenguçu, fill pas dëmtimit të një lojtari. Disa prej futbollistëve të Ankara Keçiorenguçu janë larguar në vijën fundore […]lexo më shumë...