Tags : Roja i Sigurise

20 orë luftë me flakët në një magazinë në Tiranë!

Një zjarr i përmasave masive përfshiu një magazinë në afërsi të mbikalimit të Kamzës në Tiranë. Zjarri ra ditën e djeshme, ndërsa zjarrfikësit punojnë ende sot për të vënën nën kontroll tymin dhe vatrat e mbetura të zjarrit. Që nga dita e djeshme kur ra zjarri e deri më tani, mbetet ende mister fati i […]lexo më shumë...