Tags : Aksident

Ky djalë ka nevojë për ndihmë urgjente! Elvis Naçi poston

Jeta e një 17 vjeçari është në rrezik. Nensi Lleshi, nga fshati Shirgjan i Elbasanit, po udhëtonte në makinë me disa shokë të tij, kur makina ka bërë një aksident të rëndë. Si pasojë, i riu ka mbetur i plagosur rëndë dhe ka pësuar një çarje të aortës. Nensi duhet sa më parë të vendosë […]lexo më shumë...